espati.lv

4 IDEJAS, kā ģērbt bērnu SVĒTKOS

4 IDEJAS, kā ģērbt bērnu SVĒTKOS

Autors: Elīna Birkāne
Foto: fotalia.com
2014. gada 16. decembris

>   Izdrukāt
>   Nosūtīt

Ziemassvētki īpašu garšu iegūst tieši tad, kad pati esi kļuvusi par mammu, jo arī savam mazulim gribas parādīt to īpaši svētku burvību, kuru pati juti bērnībā. Neapšaubāmi viena no svarīgākajām svētku sastāvdaļām ir tērpi, kas ļauj mums justies sapucētiem un svinīgiem, bet bērniem iemāca, ar ko atšķiras tērpšanās ikdienā un īpašos gadījumos. Un, jā, tas ir svarīgi ne tikai mazu dāmu, bet arī topošo džentelmeņu vecākiem.

Tematiskie tērpi. Sniegavīri, ziemeļbrieži, rūķi un rūķenes – tas viss ziemas saulgriežos piederas pie lietas ne tikai Coca-colas reklāmās, bet arī tērpos. Īpaši, ja šie ir mazā cilvēka pirmie Ziemassvētki. Ja esi īpaši čakla, vari sašūt pati, tomēr arī veikalu piedāvājumā ir milzīga izvēle. Varam pačukstēt, ka interneta veikalos visi šie labumi pieejami par krietni draudzīgākām cenām.

Džemperis H&M, cena netiek precizēta; Kostīmi Aliexpress, EUR 9; Džemperis Next EUR 25

Svinīgi tērpi
. Ja esi no tām mammām, kas pati nevelk ziemeļbriežu džemperi un arī savu bērnu netaisies tā tērpt, vienmēr paliek vienkārši svinīgais variants. Šī iespēja vislabāk patiks praktiskajiem vecākiem, jo svētku tērpu varēs uzvilkt vēl arī uz vecmāmiņas dzimšanas dienu un mazā brālēna kristībām.
 

Kleita Lindex, EUR 23; Bodijs H&M, cena netiek precizēta, Kleita H&M, cena netiek precizēta

Karnevāla tērpi. Ņemot vērā tradīciju gada nogalē rīkot karnevālus un no senajiem latviešiem mantoto iešanu ķekatās, vari šoreiz savam bērnam ļaut svētkus sagaidīt karnevāla vai stilizētā karnevāla tērpā. Lai gan vispopulārākie tēli, par ko pārģērbties, visdrīzāk būs no dzīvnieku pasaules, varbūt ir vērts ļaut dēlam vismaz vienreiz ietērpties kā supervaronim?
 

Rozā kostīms H&M, cena netiek precizēta; Supervaroņa tērps Aliexpress, EUR 10; Zaļais kostīms H&M, cena netiek precizēta

Aksesuāri
. Ja runa ir par bērniem, tad ērtības vienmēr ir pirmajā vietā – arī svētkos, tāpēc, īpaši ja svinēsiet mājās tuvāko lokā, nav ērts bērnu stīvēt smalkās štātēs – pietiks ar aksesuāriem noskaņas radīšanai - vienkārši, bet skaisti!
 
Lacītes un radziņi H&M, cena netiek precizēta; Tauriņš Lindex, EUR 5


Saistītie raksti

Klasiskā KARSTVĪNA recepte

Ko DĀVINĀT, ja NEZINI, ko dāvināt - noderīgi PADOMI

20 smieklīgākās un nejēdzīgākās DĀVANAS

Zeķe Ziemassvētku gaidīšanai – lieliem un maziem

5 ieteikumi, lai pirmssvētku iepirkšanās NEIZTUKŠO maciņu pavisamPastāsti draugiem: draugiem.lv twitter.com twitter.com

> Komentēt

kontakti    |    reklāma    |    espati.lv    |    kļūsti par autoru    |    saistību atruna