espati.lv

10 lietas, ko SPĒJ tikai MAMMAS

10 lietas, ko SPĒJ tikai MAMMAS

Autors: Ilze Skrastiņa
Foto: bigstockphoto.com
2015. gada 6. maijs

>   Izdrukāt
>   Nosūtīt

Klāt māmiņdiena! Un nav būtiski, vai pati jau esi mamma, vai vēl tikai gatavojies tam, ir skaidrs, ka vārds "mamma" ir viens no svarīgākajiem vārdiem jebkura cilvēka dzīvē. Un, kāda tad ir forša mamma? Lūk, 10 pazīmes, kas piemīt visforšākajām mammām pasaulē! Tās ir lietas, ko spēj tikai mammas... Tādas ir mūsu vecmammas, mammas, un tādas esam (vai būsim) arī mēs pašas saviem bērniem, vai ne?

Mamma ir arī labākais un uzticamākais draugs.
Forša mamma ir ne tikai mamma, bet arī bērna labākais draugs, uz kuru vienmēr var paļauties, lai tur vai kas. Un nav būtiski, vai bērns ir mazs vai liels un jau nodibinājis savu ģimeni. Foršas mammas ir savu bērnu labākie draugi uz mūžu!

Tomēr – viņa vienmēr zina, ka ir arī mamma. Jā, viņa ir draugs, bet nekad neaizmirst, ka pāri visam – viņa ir mamma. Un būt tikai draugam vai mammai un draugam, tās jau ir divas dažādas lietas. Jā, reizēm grūti savienojamas, bet foršas mammas to māk!

Uz mammu var vienmēr paļauties. Mamma būs mamma gan tad, kad bērna dzīvē ir gaiši un priecīgi brīži, gan tad, kad vajadzēs plecu uz kura paraudāt vai svarīgu padomu. Nav vērtīgāka cilvēka par mammu – tas ir cilvēks, kam var uzticēties un uz kuru var paļauties vienmēr.

Mamma vienmēr ir sava bērna lielākā fane. Forša mamma ir sava bērna lielākā fane un atbalstītāja jebkurā dzīves situācijā – gan bērnudārza koncertos, gan lielos biznesa darījumos. Atšķirība vien tajā, ka pirmajā gadījumā viņa skaļi applaudēs esot klāt, kamēr otrajā gadījumā klusi, bet cieši turēt īkšķus, sēžot mājās uz dīvāna!

Ar mammu ir joki un piedzīvojumi, ko citi nezina un nesaprot. Jo kopā tik daudz ir piedzīvots! Tik daudz redzēts un darīts. Mammu ar bērniem vieno īpaša saikne, kas gadiem ejot nekur nezūd. Patiesībā tā paliek arvien ciešāka. Jo tikai kopā esot varat atcerēties tos jokus un piedzīvojumus, kas bijuši. To, kas ir kopīgs tikai ar mammu, un ko jums atņemt nevar neviens!

Mammai ģimene ir pirmajā vietā. Forša mamma vienmēr ir mācējusi dzīvot tā, lai neatstātu pati sevi, savu attīstību un izaugsmi novārtā, tajā pašā laikā savu ģimeni un bērnus liekot pirmajā vietā. Kā viņai tas izdodas? To var atbildēt tikai pati mamma!

Mamma interesējas par bērniem un zina labākos padomus. Mamma laikam ir viens no retajiem cilvēkiem, kuram tiešām no sirds interesē kā iet viņas bērniem. Kas jauns, kas izdevies, kas ne tik izdevies. Mamma ir tas cilvēks, kas māk dot vislabākos padomus jebkurā situācijā. Viņas viedoklī tiešām ir vērts ieklausīties.

Viņa pieskata savus bērnus, bet tā, ka tie to nemaz nejūt. Forša mamma vienmēr pieskata savus bērnus. Jā, arī tad, kad tie jau pieauguši. Viņa zina, ka reizi pa reizei vajag uzprasīties ciemos vai paaicināt bērnus pie sevis, vajag sazvanīties. Viņa māk uzdot īstos jautājumus, lai saņemtu sev interesējošās atbildes.

Viņa ļauj pieļaut kļūdas un mācīties no tām. Ļāva to, kad bērni bija mazi, jo uzskatīja, ka tikai tā tie spēs iepazīt pasauli un iemācīties tās kārtību. Un viņa to ļauj arī bērniem jau lieliem esot. Un tomēr – tieši viņa ir tā, kas ir pasargājusi no lielākajām muļķībām un lietām, kas varēja pilnībā izmainīt bērnu dzīvi...

Mamma paliek mamma vienmēr, jo otras tādas nav. Forša mamma vienmēr paliks mamma saviem bērniem, jo citādi nemaz nevar būt. Mamma ir mamma gan tad, kad tev ir 5 gadi, gan tad, kad 55! Un tās pamata lietas jau nekad nemainās – mammas interesēs ir tas, lai viņas bērni izaugtu par foršiem cilvēkiem, dibinātu foršas ģimenes, radītu foršus mazbērnus – lai šis dzīves cikls nekad nebeigtos!Saistītie raksti

Mūsu mīļās mammas – dalāmies stāstos!

Mazuļa attīstība no gada līdz pusotra gada vecumam

KAD sākt ļaut meitai KRĀSOTIES?

7 svarīgas lietas, lai BĒRNS nejustos ģimenē ATSTUMTS

LABA MAMMA – kāda tā ir?Pastāsti draugiem: draugiem.lv twitter.com twitter.com

> Komentēt

2% KREDĪTU PIEDĀVĀJUMS (viesis), 2017. gada 9. decembris, 14:35

Sveiciens jums 2% KREDĪTU PIEDĀVĀJUMS, mēs esam sertificēti, lai piedāvātu šādus aizdevuma veidus: * individuālo kredītu (nenodrošināto); * biznesa aizdevumu (nenodrošinātus); * parādu konsolidācijas aizdevumu; * uzlabojiet mājokli; * ieguldījumu kredītu, bet vēlreiz es vēlos būt pārliecināts, ka esat ļoti nopietns un ticami, mums ir dota privilēģija apmierināt jūsu finansiālās vajadzības. Kredīta izsniegšana nevajadzētu apturēt jūs no nepieciešamā aizdevuma saņemšanas. Aizpildiet parādnieka informāciju Pilnais vārds....... Mājas adrese.... Tālrunis: .......... Valsts ........... Nodarbošanās: ........ Dzimums: ............... Vecums: .............. Nepieciešamais daudzums ...... Aizdevuma ilgums: ........... Nepieciešamība pēc kredīta pieteikuma ..... vai esat pieteikusi aizdevumu pirms ......... Mēneša ienākumi............. māsu ligzdu ........ 2% KLIENTU PIEDĀVĀJUMS Ieinteresētajai personai vajadzētu sazināties ar mani pa e-pasta adresi meggloans@gmail.com

Ziņot par nekorektu komentārukontakti    |    reklāma    |    espati.lv    |    kļūsti par autoru    |    saistību atruna